Skip to content Skip to footer
POZNAJ SIM

Dlaczego warto wybrać SIM?

Cześć! Miło Cię u tu widzieć!

Skoro trafiłeś na naszą stronę to musisz szukać swojego wymarzonego M.
Zostań z nami i zapoznaj się z informacjami, które przekonają Cię do skorzystania z oferty SIM! 

Wybierz stabilizację

Oferta najmu w ramach KZN SIM Ziemia Krakowska jest idealna dla osób poszukujących stabilizacji.

Wybierając ofertę SIM wybierasz długoterminowy najem, bez ryzyka nagłego wypowiedzenia umowy. To Ty decydujesz kiedy chcesz rozpocząć a kiedy chcesz zakończyć najem mieszkania.

SIM umożliwia elastyczność w planowaniu: możesz zdecydować się na stałe zakorzenienie, tworząc rodzinny dom, lub wybrać rozwiązanie idealne dla bieżącego momentu w Twoim życiu.

Postaw na bezpieczeństwo

Wybierając SIM, wybierasz bezpieczeństwo. Zastosowane w SIM rozwiązania minimalizują ryzyko związane z nabyciem nowego mieszkania.

Skorzystaj z naszej oferty, ciesząc się nowym mieszkaniem bez troski o spłatę kredytu hipotecznego.

Dodatkowo maksymalna stawka czynszu najmu za mieszkanie zabezpieczona jest w obowiązujących przepisach prawa. Dzięki temu SIM zapewnia również bezpieczeństwo finansowe dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nowoczesny standard i wygoda w Twojej gminie

Dzięki zaangażowaniu jedenastu gmin z województwa małopolskiego, KZN SIM Ziemia Krakowska wybuduje mieszkania o umiarkowanym czynszu w gminach będących wspólnikami SIM.

Z myślą o mieszkańcach, Spółka oraz gminy dobierają lokalizację inwestycji, tak aby stała się ona idealnym miejscem do stworzenia własnego wymarzonego M. Budynki w ramach SIM są projektowe w funkcjonalny, nowoczesny i ekologiczny sposób, dzięki czemu koszty utrzymania mieszkań będą na niskim poziomie.

SIM proponuje mieszkania “pod klucz”, co oznacza, że są one w pełni przygotowane do zamieszkania za wyjątkiem konieczności umieszczenia w nich własnych mebli.

Atrakcyjna cena

Program Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych gwarantuje wsparcie dotacyjne dla realizowanych inwestycji, dzięki czemu mieszkania oferowane w ramach KZN SIM Ziemia Krakowska mogą charakteryzować się czynszem niższym niż na rynku komercyjnym. 

Ponadto najemcy SIM mogą skorzystać z dedykowanym ferowanych dopłat do czynszów w ramach programu „Mieszkanie na start”

Spółka KZN SIM Ziemia Krakowska jako podmiot „not for profit” nie działa w celu osiągnięcia zysku co daje gwarancje uzyskania ceny najmu.

Wynajem, który kończy się własnością

Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie własność mamy coś specjalnego!

Zgodnie z ustawą o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa mieszkańcy KZN SIM Ziemia Krakowska po spełnieniu ustawowych kryteriów po upływie min. 15 lat od dnia rozliczenia kosztów przedsięwzięcia będą mogli ubiegać się o wykup mieszkania na własność na preferencyjnych
warunkach.

logo-dark

Nowoczesne

KZN SIM Ziemia Krakowska

ul. Szkolna 4
32-043 Skała

REGON: 526796977
NIP: 5130290298
KRS: 0001090812
Kapitał zakładowy: 33 000 500,00 zł

Spółka

Za sprawą współpracy gmin z województwa małopolskiego oraz Skarbu Państwa, reprezentowanego przez Krajowy Zasób Nieruchomości, KZN SIM Ziemia Krakowska zrealizuje projekt budowy nowych mieszkań na wynajem z przystępnym czynszem dostosowanym dla osób o umiarkowanych dochodach.

KZN SIM Ziemia Krakowska © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Za sprawą współpracy gmin z województwa małopolskiego oraz Skarbu Państwa, reprezentowanego przez Krajowy Zasób Nieruchomości, KZN SIM Ziemia Krakowska zrealizuje projekt budowy nowych mieszkań na wynajem z przystępnym czynszem dostosowanym dla osób o umiarkowanych dochodach.